Dışardan Bulduğumuz Kuşun Göğüsünde Tüy Az

Esubbu

Bugün akşama doğru camda sultan papağanı bulduk eve aldık marul ve biraz ekmek verdik şu an mama ve kafes bulduk fakat göğsünde ve sırtında tüyler seyrek anlayan varsa yardımcı olabilir mi ona göre veterinere götürücem en yakın zamanda

3 CEVAP

Hanımefendi kuş belli ki bi evden kaçmış, dışarıda korktuğu veya sağa sola çarptığı için tüyleri o hale gelmiş, veterinere götürmeniz lazım, götürdükten sonra da kayıp sitelerine kuşun birkaç açıdan fotoğrafını çekip sahibi aranıyor diye ilan verin lütfen kim kaçırdıysa emin olun çok üzülmüştür. gorenduyan diye bir site var mesela orayı kullanabilirsiniz.

MelisRose

merhaba,
Papağanı hangi şehirde bulduğunuzu yazabilir misiniz?

Papağanı sahibine verme niyetiniz yok galiba. İnsanların ne kadar üzüldüğünü düşünmüyorsunuz bile kalbinize göre insanlarla karşılaşırsınız umarım.