Yangından Kurtarılan Kuş

Silaas67

Babam yangından bir kuş kurtarıp getirmiş hem saaten dolayi hemde yakınlarımda bir veteriner olmadığı için maalesef şuanda bir kliniğe gidemiyorum. yavru bir serçe olduğunu düşünüyorum ayakta pek duramiyor biraz su içirip besledim bilgisi olan birisi neler yapmam gerektiğini söyleyebilir mi lütfen

1 CEVAP

Silaas67

Şuanda durumu geceye göre cok iyi mamasini verdiğim zaman kendisi ağzını açıyor yiyor ve yavaş yavaş uçmaya çalışıyor ama dengede duramiyor ne kadar sürede tamamen kendine gelir ve ne ile beslenmeliyim gece petibor bisküviyi su ile ezıp verdim açık bir market bulamayacagim için.