Hazırlanan Siteden Şikayetçiyim

MeralK

burdan yuva bulan ilan var mı acaba? kanımca yoktur. çünkü aksesuar sayfa olarak yer almış belli ki. çünkü yorum yok işaret yok. ilanımı bile zor buluyorum. bu saçmalığa derhal son verin. Ürünlerinizi satmak için başka yol mu yok. pesss yaa !

4 CEVAP

dilaykablan

Ben de 2 tane yavru sokak kedisine bu site aracılığıyla yuva buldum. Şu anki mevcut ilanlarım için de telefonlar geliyor. Sitenin bu hususta faydalı olduğu kanaatindeyim.

Derdedermanim

Yuva bulan var ben şahidim gerçekten.

Kjw

Ben 2 kedimide bu site aracılığıyla sahiplendim...İlana mesaj yazmak yerine aramak karşı tarafla görüşmek daha mantıklı neticede yüz yüze görüşmeniz gereken bir durum...Ve kedilerimin ilanı ben alınca yayından kalktı...Bence o kadar büyük sorun yok.

MeralK

siz yardımcı olun o halde bana... bu yavrular annesiz büyüyorlar ve yeteri derecede anne sütü almadıkları için normal ebattan daha minyonlar. çok tatlı ve çok zekiler. ne söylersem yapıyorlar.