İyi Bir Hayvansever Nasıl Olmalıdır

Dondurmacik

Anket

Daima hayvanları sevmeli
(0 oy)
Onlara saygı duymalı ve elinden geldikçe yardım etmeli
(11 oy)
Kedi kuş köpek kısacası hayvan ayrımı yapmamalı
(2 oy)
Kendi gözünde insanlar ile hayvanları aynı yerde tutmalı
(4 oy)
Toplam (17 oy)

Bu anketimde sizce hayvansever birinin nasıl olması gerektiği sizlere soruluyor sizce ???????

6 CEVAP

pistan32

Bence herşeyin başı iyi bir insan olmak.:)

Nasıl olunmalı diye kural konulmamalı. Zaten hayvanları seven ve onlarında can olduğu inceliğini düşünen biri elinden geleni yapmaya çalışıp, hiç bir canı ayırmadan onları seviyor. Yukarıda ayırdığınız seçeneklerin hepsi oluyor

Dondurmacik

Haklısınız benim hatam

Sudetina

Kör ,bir Patisi olmayan yaralı hastalıklı kedi köpek fare vs ayırt etmemeli

Sudetina

Yukarıdakilerinin hepsi olmuyor insanla hayvanı aynı yere koymayınız onlar insanlardan daha önemli daha masum daha şevkatli yani insanlardan daha iyi

Dondurmacik

Teşekkür ederim benim hatam