Ben Muhabbet Kuşumu 1 Sene Evvel Kediden Kurtardım Ama Bana Alışamiyor Napmam Lazım?

HasanC

1 sene evvel muhabbet kuşumu geceleyin kedi tam onunla oynarken kurtardım onu 2 hafta kalbi güm güm atıyordu. Şuan kaç yaşında olduğunu bile bilmiyorum. Benim elime gelmesi için gereken her şeyi yaptım ama nafile. Acaba hala o kediği mi hatırlıyor napmam lazim yardım edin lütfen.

1 CEVAP

Drdidi87

Benim muhabbet kuşum da alisamiyor ama ben petshoptan aldim 3 aydir ilerleme hic yok