Gebze De Barınakta Köpek Kedi Katliamı

sitedizayn

haberi söylemeye dilim varmıyor ama malesef gebze de bir barınakta onlarca köpek ve kedi katledildi, acımasız vahşiler nasıl kıydınız o canlara, şu anda hayvanseverler barınaktan ayrılmıyor savcı bekleniyormuş, savcı gelse ne olacak sanki, çıkardıkları kanunun sonuçları görülmeye başlandı.

5 CEVAP

aslihan_e

Hadi köpekler saldırıyor diye bahane ediyorsunuz, kediler ne alaka yani. İnşallah kendileri de sürüne sürüne yardım edin diye diye ölürler. Bunu yapanlar katil de olur, her türlü pisliği yapar, insan değiller.

Kralnane

Bende gördüm o haberi. Çok üzüldüm. Nasıl bu kadar vicdansız oluyorlar anlayamıyorum. Allah bu vicdansızları cezasız bırakmasın. Artık bu konuda devletten beklentim kalmadı.

sitedizayn

katliamı yapanlar yasaya dayandırıyor böyle bir hakları olduklarını savunuyorlar, yasayı çıkaranda devlet, ne beklentimiz olabilir ki, bu son çıkan yasanın böyle şeylerin yolunu açacağını zaten biliyorduk ama yinede yaptılar.

Pnrdogan

Allah belalarını versin. Kediler kanunda yoktu ona rağmen öldürmüşler. Köpekleri de öldürmemeleri lazım tabi ama. Çok üzücü

sitedizayn

biraz önce sorularda kedilerini barınağa bırakmayı düşünen bir arkadaş gördüm, lütfen arkadaşlar çocuklarınızı barınaklara vermeyin, şimdi arkalarını yaslayacak bir yasada var istisnasız hepsini öldürecekler, barınakta ne kadar az hayvan olursa onlarında iş yükü azalacak sabahtan akşama keyif yapıp sonra da maaşlarını alacaklar.