Sultan Papağanı

Senakurtt

Sultan papağanı aldım başlarda sürekli oyun oynardık elimden hiç inmezdi ama şu an beni gördüğü an ısırıyor ve sürekli ötüyor

2 CEVAP

posrow

Sultan papanınız yalnızsa strese girmiş olabilir. Yanına bir arkadaş edinin ya da kafesi dar olabilir. Çok çobuk strese giren hatvanlardır sultan papağanları bu yüzden saldırgan davranıyor olabilir. Sultan papağanı bakımı yazısını inceleyebilirsiniz.

posrow

Ayrıca biraz zaman tanıyın elinizden besleyin saldırganlaştığında üzerine gitmeyin. Kuş iyice strese girmesin.