Kuş Tüy Döküyor

Canankarmak

Evin her yerinden tüy buluyorum kuşum sürekli tüy söküyor bunun bir sebebi olabilir mi

3 CEVAP

muezzagumus

Vitamin takviyesi yapabilirsiniz ben Apexisol multivitamin kullanıyorum kanaryalarım için

SudeBulut15

Her hayvan tüy döker diyeceğim ama sanırım , sizde anormal bu durum. Mevsim değişikliği olabilir. Kuşlar ocaktan ağustos a kadar tüy dökümü gerçekleştirirler. Fakat bunları bazı takviyelerle azaltabilirsiniz. Vitamin kullanarak , minerallerle vb. Şeyler le.

ydmrr93

Mevsimsel dökümde gerçekleşebilir. Vitamin kullanımına rağmen devam ediyorsa. Strese veya üzüntüyle eş değer şekilde de abartılı döküm yapmaktalar. Yalnızlık hissiyatı - ilgisizlik gibi.