Bilgilendirme

deniz_berkan

UMarım site bunu dikkate alır ... dünden beri ip adresleri aynı kişiye ait bir cok hesap acıldı burada o kişinin ismini vermek istemiyorum siteyi takip eden kişiler kim olduğunu anlayacaktır zaten hemen cunku şu ara tek boş işlerle ugrasan kişi kendisi... sırf insanları ugrastırmak-oyalamak-alay etmek amacıyla yazılan sorular.. hiç üşenmiyormusun be adam ... !? onuda geçtim burada can'larımız için ugrasıyoruz acil durumu olan insanların sırasını çalıyorsun belkide bir CAN a mal oluyorsun...
Umarım birgün seninde o canlarının basına birşey gelmez....site yönetimi lütfen biraz disiplin getirin bu siteye rica ediyorum...

1 CEVAP

Sonkarar

Yalnız ben bir sattir siteyi okuyorum malesef uzman kişilere ait en ufak bir yorum yok herkes kafasına göre sallama cevaplar vermiş.Birde burda mantıklı bir soruda göremedim ben üstelik burası nedir acil danışma hattımı?
Üstelik sahte hesap açmak bukadar kolaysa bence buhusustaki boşlukta bu sitenin eksikliği yani çok amatörce hiç beyenmedim sadece hayvan ilanları bence olumlu yanı.