18 Yaşından Küçük Birisi Köpeğini Veterinere Götürebilir Mi?

TaSas

2 aylık yavru bir köpek sahiplendik yarın aşısı için gitmemiz gerekiyor fakat ben 18 yaşından küçüğüm aşıyı yaparlar mı?

12 CEVAP

emrezrtrk

Ben 17 yaşındayım ve kendim götürüyorum kedimi aşı karnesini de verdiler hatta öğrenci olduğum için muayene ücreti almadilar

deniz_berkan

karnesi yanınızda oldugu sürece sıkıntı olmaz.

Miniminimini

Bence seve seve yaparlar asilarini, problem olacagini sanmıyorum.

deniz_berkan

köpeğinizi sahiplendiğiniz yer neresi idi ? karnesi çıkarılmadımı ? veya siz mi çıkaracaksınız ? aşılarının işlendiği defter .

deniz_berkan

ozaman anladığım kadarıyla karnesi çıkarılmamış olsaydı verirlerdi size. veterinere gittiğinizde çıkartırlar sizin adınıza olması için bazı yerler ebeveyn istiyor bilginiz olsun gideceğiniz veterinere telefon açıp danışın bence .

TaSas

Yardımınızdan dolayı çok teşekkür ederim

TaSas

karnesi derken ?

TaSas

Bir tanıdığımızın köpeği doğum yaptı oradan sahiplendik

TaSas

Acaba kimlik nasıl çıkartılır bilgi verir misiniz yada düzgün bir kaynak linki atabilir misiniz zahmet olmazsa

deniz_berkan

rica ederim nedemek kafanıza bir soru takılırsa özelden ulaşabilirsiniz hayırlı uzun saglıklı ömürleriniz olsun

Ben 16 yaşındayım bir sorun olmadı şimdiye kadar

TaSas

Ben de 17 yaşındayım umarım dediğiniz gibi olur teşekkürler.