Kuşum Yıkandıktan Sonra Ötmeye Başladı

Atom5225

Ben yokken annem muhabbet kuşunu yıkamış. Poposunu vr kanatlarını az duş jeliyke yıkamış. Şuan kuruladık ama karga gibi ötmeyr başladı. Ne olmuş olabilir ne yapabilirim.

3 CEVAP

muezzagumus

Kuşlar sahipleri tarafından yıkanmaz heleki duş jeliyle asla. Kafese asılan banyolardan takarsınız kuş istediği zaman kendi yıkanır.. Yıkadıktan sonra hastalanmış olabilir

SudeBulut15

Kuşlar , kendileri yıkanır Bu yüzden onlar için özel banyolar var :) birde siz duş jeliyle yıkamışsınız , alerji yapabilir. Kurulamanız pek fayda etmez, güneşin altına koyun ve onu iyice sıcak tutun. Ve kuşunuzu kendiniz yıkamayın lütfen:) Kuş banyosundan tavsiye ederim en fazla 10 tl ;)

posrow

Çok çabuk hastalanır kuşlar serin yerde durması bile hastalanmasına sebep olabilir. Kesinlikle yıkamayın hastalanabilir.