Aciilll

Selin5151

Merhabalar çalıştığım dükkanın içinde minik bi kuş buldum etrafı baya aradım fakat annesini göremedim evime aldım fakat nasıl bakıcağım hakkında bilgim yok acil yardım ederseniz sevinirim teşekkürler :)

5 CEVAP

MinelG

Biz de bir kere bulmuştuk şiringa ile beslemiştik ve büyüyüp kurtulmuştu :) ekmek tarzı şeyleri kendimiz çiğneyip kaşık ucuyla besledik birde bakliyat gibi şeyleri ezip besledik.

Scot

Kaynamis irmik,bugday,islatilmis ekmek,haslanmis yumurta sairini blendirdan gecirip.şiringadan gecicek kivama getiril yavru kusa verin aksi halde olebilir.siringa ile su takviyesi yapin yavas yavas suyada ihtiyaci vardir

Scot

Bunlar dogada sokucan bocek sinek yedikleri bu tarz agirlikli beslendikleri icin bunlari takviye edicek seylerde vermek lazim internwtten biraz arastirin.Ayrica cogu yerde surekli sizin elinizle besleyip buyuttugunuz kus dogaya saldiginizda avlanmayi ve beslenmeyi bilmedigi icin 3 gunde olebikiyormus.bi cok yorum bu sekilde

Sudetina

Şırıngayla besleyin eğer imkanınız varsa kuşlar için bir şey var Ağzımdan gursagına inen ondan alın daha kolay olur ama ekmegi ıslatarak ta verebilirsiniz

Selin5151

Çok teşekkür ediyorum :))