Köpeğimin Pireleri Geçmiyor Ne Yapmalıyım?

Hangi ilacı kullanmalıyım yaraları oluyor kaşımdiğı için

9 CEVAP

Muzeyyennb

Ya bende bu durumdan muzdaribim.. Ne kadar şey yaparsam yapayım bahçede dolaştığı için oluyor. Eğer kesin çözüm bulan varsa yazabilir mi? ben sirkeli su yapmıştım kasinmasi durmuştu fakat daha sonra yeniden oldu.

Evet elma sirkesi yaptım, bir çok ilaç kullandım ama olmadı. Bahçeyi de ilaçladım ama geçmiyor

Muzeyyennb

Evet evet aynen. Ustelik asilari falan da tam. Gerek asisi gerek damlasi.. ama geçmiyor

Keremdogar

Pire tasmaları var onlar faydalı oluyorlar

Keremdogar

Pire tasmaları var onlar faydalı oluyorlar

Muzeyyennb

Tasmalar var fakat ben pek işe yaradığını düşünmüyorum açıkçası. Hem kimyasal hem alerji yapma ihtimali yüksek. daha doğal şeyler olsa daha iyi olur

Doğal yöntemlere yöneldim şuan pire tasması sadece belli bölgeye yayılıyor o yüzden ondan da geçtim

Muzeyyennb

Buldum buldum. Fakat ne kadar işe yarar bilemiyorum :) denemekte fayda var. Size link atiyorum. en kisa zaman da bende deneyip size yorum olarak yazarim.. Siz de yazin lütfen..
https://www.google.com.tr/amp/s/sevgilikopegim.com/2014/10/06/326/amp/

Teşekkür ederim inşallah işe yarar bende deneyip tekrardan döneceğim