Hasta Hayvan

yucelert

Foto yarışmasından şikayetçiyim! Millet fake hesaplar açıp internetten bulduğu hayvanları 1.yapmak için uğraşıyor. Çok adaletsiz!Üstelik buna hasta hayvanlarda eklendi. 25 TL ile ne kadar yardım edilecek? (Cem829 ve Esin727,Osmani102) gibi hesaplar beğenilere bakınca daha yeni açılmış hesaplar olduğunu görürsünüz. Buna acilen bir çözüm getirilmeli!

5 CEVAP

Heiter

Şu yarışmayı kaldırsınlar istiyorum bazen. Sırf bu yüzden adeta "fotoğrafımı patiler misin" dilenciliği yapıyor bazı üyeler. Üşenmeyip tek tek mesaj atıyorlar. Küçümsemek için söylemiyorum, herkesin ihtiyacı olabilir ama 50 lira için başka üyeleri rahatsız etmeleri doğru gelmiyor bana. | Söylediğiniz husus ise bunun zirve yapmış hâli sanırım fakat şunu da belirtmem lazım: Bahsettiğiniz üyelerin veya fotoğrafların sahte olduğunu size düşündüren sebepleri somut olarak belirtirseniz daha sağlıklı olur. O üyelerin gerçekten hasta bir hayvanı olması durumunda üzücü olabilir bu yorumunuz. Gerçi ben olsam kedimin hasta halini paylaşmaktan imtina ederdim ama herkesin kendince bir sebebi olabilir.

Heiter

Yardımı daha etkili olacak yollardan aramak konusunda size katılıyorum. Bence bu yarışma devam ettiği sürece olacaktır bu gibi durumlar. Ben görmezden gelmeye çalışıyorum şahsen. Gerçi bir sefer şampiyon kısmından (özellikle belirtiyorum çünkü hesaba girip gördüğüm bir fotoğraftan bahsetmiyorum) bir fotoğrafı beğendim. Sonradan bu fotoğrafı yükleyen kişinin evcil hayvan satışı yapmak için üye olduğunu, başka bir üyenin ifşa etmesiyle öğrenmiş oldum. Yani bazen istemediğimiz durumların içinde bulmamıza bile sebep oluyorlar ama bir çaresi olduğunu sanmıyorum. Talebinizi iletişim e-postası üzerinden belirtin isterseniz, belki bir çözüm ararlar :/

yucelert

evet gerçekten hayvanı hasta olabilir fakat burda çözüm arayaçağına veterinere götürebilir veya sosyalmedya hesaplarından yardım alabilir bir çok hayvansever var yardim edilir bir şekilde.Fake hesap olayı ise ben tek tek kontrol ettim patipuanlari 20-90 arası daha sonra şehir olarak birbirine yakın. Belli yani aynı kişi tarafından açıldığı ve sadece hasta hayvanları ve en üstte ki petleri beğenmiş. Bıktık artık

aysegunerr

Ben fotograf yarismasi icin ve soru cevap kismina luzumsuz soru yazanlar sacma cevaplar verenler icin defalarca mail attim. Kaldırmazlar bu yarışmayı vs. Çünkü kendi yararlarına ne kadar uyeleri olursa o kadar iyi ne kadar aktif olurlarsa o kadar iyi işlerine geliyor uğraşmazlar siz de boşuna yorulmayın bence. Ama bakın bu soru başlığını kaldırırlar eminim...

muhammetun

Güncel