Dün Gece Yavru Bir Köpeği Yaşlı Bir Dayı Tekmeledi

cat20

köpek gece gece ağladı öyle bir ağlıyor ki sesi evimize kadar geldi ve bir baktım birileri gelmiş ve köpeği kucağına almış veterinlere gidiyorlardı ancak şuan noldu bir fikrim yok ama galiba kemikleri kırıldı hayvancağızın ve ben çok üzüldüm hüngür hüngür ağladım kafamdan bunu nasıl silebilirim valla sinirlerim bozuldu.

1 CEVAP

Tikih

Yaşlı dayının yüzünü hatırlıyorsanız. Bir yere şikayet edebilirsiniz. Hiçbir insan bir canlıya zarar veremez