Kedinizden Vazgeçmeniz İçin En Geçerli Sebep Nedir?

KediliBaba

Anket

Ev ahalisinden bir bireyin ciddi hastalığı.
(39 oy)
Evin kirlenmesi,kokması,dağılması.
(4 oy)
Kedinin sizi uyutmaması.
(2 oy)
Kedinizi ev ahalisinin istememesi.
(0 oy)
Toplam (45 oy)

Kedinizden vazgeçmeniz için en geçerli sebep nedir?

15 CEVAP

dollfacepersian

Ölümüm.

ursaminor

Benim babama geçen sene Ağustos ayında beyin kanseri teşhisi kondu. Evde köpek var malumunuz. Doktor dedi ki köpek en azından bir süreliğine gitmeli. Babam dedi ki, bu köpeği evden çıkardığınız gün size hakkımı helal etmem. Ameliyattan sonra 5 ay yatalak yaşamak zorunda kaldı, dünyayı dolaşmış bir adama ne kadar da zor geldi bu dönem. Ama Zilli hop hop zıplayıp yatakta koynuna girdiğinde her şey daha kolay oluyordu. Ve babam gitti... Şimdi anneme can yoldaşı oluyor Zilli. Bu olabilecek en ciddi hastalık olduğu için yazdım buraya. O bile vazgeçirmeye yetmiyor bazen. Yani eksik kalmış anket seçenekleri. Ekleyen arkadaşlar olmuş. Bizzat yaşayanlar da oldu diye yazmak istedim.

Hiç bir sebeb kendim dahi hasta olsam bırakmam melegımi evdekı bırı hasta olsa onu o hasta olan kısıden uzakalstırırım kedimi istemeyen benı de ıstemez ben nereye kedim oraya o benım premsim hıc bır sey benı ondam vazgeciremez kedimi bilemem ama inanın 1 saat tek bırakamıyorum yemegını yedımı suyu sık sık degıstırmemi istiyor cok sımarık bıraz yerım canım tın tınım

esma6363

Benim annem istemiyo normalde ama benim için katlaniyo

Veranifer

Ve sunu anladim sizinle ayni fikirde olmayan insanlarla pet beslemek cok zor sunu yapma zararli dersin yaparlar boyle yapma dersin yaparlar insallah baska pet sahiplenirsem ayri evde sahiplenirim cunku kedin hastayken vete gitmek icin bile anne babanin onayini beklemek kadar kot bir sey yok o hastayken sen sabaha kaar bekleyip aglarsin ama annecigin babacigin sabahleyin kalkip vete gitmeyi cok gorurler ben kendime yapmadigimi cocuguma yapmadigimi kedi kopege yapiyorum derler insallah tek kedi sahiplenirsem kendi masraflrimmis birseyimmis hicbirsey umrumda olmadan kimse karismadan tum onceligimi onlara adiyabilirim

titrekpasa

ölmek.

Veranifer

Kedimin ya da benim olumumdu ama malesef ilki yasandi bir daha kedi sahiplenirsem yine aynisi olur evde kac kere kavga cikarttigimi sayamam kediyle ilgili kardesim kediyi rahat birak eve gelen misafir kediyle ugrasiyor anne baba kedi hasta hadi hastaneye duzgun mama almaliyiz hayir kedi dedigin onune konan herseyi yemez hayir kedi pis degil senden benden temiz diye arkadaslarim ailemle defalarca tartistim tartisirimda ailemizde 2 kisinin ciddi 1 kisinin az alerjisi vardi yok vazgecmedim gelecek planlarimda hep kedimleydi malesef kismet boyle degilmis bundan sonra allah zor durumda kalmis bir kediyi kurtarmayj nasip etsin bana

KediliBaba

Kediden geçilmiyor hele sevdiyseniz çok zor bven sayı artsada hiç vazgeçemedim herbirinin kişiliği ayrı evin birer verdi gibiler biri diğerinin yerini doldurmuyor.

onurtemiz

@ursaminor çok üzüldüm keşke olaylar bu şekilde gelişmeseymiş Allah babanızın mekanını cennet eylesin günahları af olsun. Böyle ciddi durumda bile adam gibi adam babanız ''o giderse hakkımı helal etmem '' dedi helal olsun. Başınız sağ olsun, sizin gibi can severler daima yaşasın güzellikle.

titrekpasa

ölmek.

Zynpkck

Benim ailemdeki bazı bireyler istemiyo onlara karşı hep mücadele ediyoruz annemle annem olmasaydı maddi ve manevi ne yapardım bilmem yoruyo bazen ama asla pişman olmadım iyiki kızım yanımda ne yaparlarsa yapsınlar sizde mücadele etmeyi bırakmayın sevin inanın şimdiki zamanda en çok kediler ve köpekler sevgiyi hak ediyo

Tikih

Ölmek

Tikih

Ölürüm ama canımın içinden vazgeçmem

LoveAnimals

Ben asla vazgeçmem kedimden anne kedi vazgeçmişti ama ben vazgeçemem:)

Feronia

Onun ölmesi. Ben ölsem de o iyi bir hayat sürmeli.