Suriyeliler Ve Kopek

Yaseminy

Sokagimizda suriyelilerin bakkal gibi bir dukkani var bir kac kisi iceriye kopek kapatildigini gormys ve hoc disari cikarmiyolar bir odaya kapanmis karanliktaymis . Bu sabah teyzemde kopek sesini duymus . Bununla ilgili polisi cagirsam gelir mi cunku hayvanin istosmar edildigini dusunuyorum.

7 CEVAP

cik

Konu ile ilgili geri bildirim paylaşırsanız çok memnun olurum. Öyle tahmin ediyorum ki benim gibi merak eden başka üyeler de vardır.

Yaseminy

Bugün bizzat dukkanlarindan içeri girdim her tarafa bakındım köpeği göremedim . Köpek sesi de duyamadım. Yalnız asma kilit taktıkları bir kapı var oradan şüpheleniyorum. Onu da kontrol edip polisi arayacağım. Burada polis suriyelilere pek müdahale etmiyor öyle görünüp gidiyorlar çünkü . Durumla ilgili yine bilgilendiririm. Çünkü ben köpek sesi duymadım baya da bakındım oyalandım ama duydum diyenlerde var . Bu civardaki kayıp çalıntı köpek sahiplerini araştırıyorum şimdilik .

Yaseminy

Polis iceriyi falan arar mi acaba yoksa oyle bi goz ucuyla bakip gidermi bilemiyorumki. Yarin ilk isim ariycam .

Ben de merak ediyorum noldu acaba?

AyseBerraAydin

Evet polis çağırın gelmezse instagramdan vs. Hayvan sever sayfalarına anlatın.

AyseBerraAydin

Umarım ilgili ve hayvansever bir polise denk gelirsiniz :)

Elifmuzeyyen

Son durum nedir naptiniz