Evimin Cevresinde Besledigim Hayvanlar Var

gulnur8291

Onlari tedavi icin barinaga goturunce geri ayni yere birakmayiz diyorlar boyle bir kanun varmi

2 CEVAP

Heiter

Aslında öyle olmaması lazım. Dayanak olarak gösterebileceğiniz yönetmeliğin linkini aşağıda paylaşıyorum. İlgili yönetmeliğin 7. maddesine bakarsanız, öyle olmadığını göreceksiniz. "alındığı ortama geri bırakılması" ifadesi yer alıyor bu maddede.
İlgili yönetmeliğin linki için tıklayın

Elifmuzeyyen

Evet bu durum cok can sıkıcı bana da kac kere geri getiremeyiz dediler mecburen hayvan ölüp gidecegine iyilessin diye gonderdim ama cidden sacma bi durum