Pitbul Dışarıya Nasıl Cıkartılmalıdır?

kiristal

bir cocuğa saldırırsa ne olur ?elini koparabilir mi?

10 CEVAP

Günde ikikez çıkart

merak etme yavruysa oyun için ısırır ama sıkarsa koparır

kiristal

tmm

firtina123

Koparır ama yaşına göre

her yaşta sıkarsa koparır

merak etme yavruysa oyun için ısırır ama sıkarsa koparır

büyükse hep ısırırsa gerçek ısırır ve koparır

özellikle pitbul

AyseMerr

Pitbullar cok yanlis anlasilan kopekler, iyi bir egitim alininca cok insansever, sicakkanli, ve sahibine duskun kopeklerdir. Bence kucuk yastan baslayarak ona profesyonale verin ve egitim versin

endofbeauty

Benim de pitbullum var. Herangi bi kopek gibi bakmaniz gerek. Tek bir kac kural var. Sizi sinir ederse, kesinlikle dovmeyin. Onlari dovus icin agresif yapmak icin dovuyorlar. Ondan diyorum dovmeyin kopegi. Ve isirmasini yavru Ise bile izin vermeyin. Sesli bir hayir diyin bi Zaman sonra anlar o. Yavrular Ile bir defa gunde vikmak yeterlidir. Buyunvu iki defa en az.