Acil Kuşumun Karnında Yara Var

Bugün kedim kuşuma daldı ve kuşum karnının ortasında küçük bir tüy dökülmesi oluştu bugün baktığımızda kurumuş kan vardı bir şey olurmu kuşumun keyfi yerinde oynuo ama korkuyorym acil yardım

4 CEVAP

Cldkgkcs

Bu şekilde kuşunuzun canı sağ olsa da kendisi sürekli stres altında olmaz mı sizce.. Eğer evinizde kantaron yağı varsa birde doğalındansa süper olur çabucak iyileştirirsiniz

melikealgin

Kediyle kuşu aynı odada bulundurma

AyseBerraAydin

Kedinizin aşıları tamsa ve kuşunuzun karnında ciddi bir kesik yoksa bir şey yoktur büyük ihtimalle. Eğer olağandışı bir durum olursa veterinere gidersiniz.

cakcapcik

o yaraya teramisin sürebilrsin eğer yara açıksa