Veterineri Nereye Şikayet Edebilirim

Busedndn

Veteriner şiikayet etmek istiyorum nasıl yapmam gerekir

11 CEVAP

Busedndn

ama sessiz kalmak istemiyorum

ursaminor

http://www.giresunvho.org.tr/

Giresun'a bağlıysa veteriner, giresun veteriner hekimler odasına yazabilirsiniz. En azından kınama filan verebilirler. Kanunlarımızda ne yazık ki mal olarak geçiyor evcil hayvanlar. Bu yüzden çok da çözüm yok yasal olarak.

sophiee

Giresun da veteriner bulmanız bile bir mucize. Gümüşhane’nin ilçesinde görev yaptığım dönemde kızıma aşı yapacak veteriner bulamadım ben. Bulduğum veterinerler de dalga geçtiler inek koyun olsa olmaz mı diye. Getirin yaparım diyen adam da zil zurna sarhoştu. Kedi diye köpek götürsem farkına bile varmazdı. Merkezine de güvenemedim. Aşı için Erzincan’a gittim. Bu demek değil ki sessiz kalın. Nereye nasıl şikayet edilir bilmiyorum. Ama yavrunuzun ölmesini beklemek gerekmiyor şikayet etmek için. Sanırdım ki sophie den önce veterinerler duyarlı olur yardımcı olmaya çalışır. Tarım köy işlerinde çalışan veteriner arkadaşa sophie nin kızgınlığından bahsettim ıyy hiç çekilmez dedi. Bir kusmadığı kaldı. O kadar zor ki güvenilir birini bulmak.

Tikih

Nedeni nedir acaba hayvanınızı mı öldürdüler

Busedndn

Arı sokmuştu dün istanbul dışındayım ben şu an , en yakın veterinere götürdük giresun da. Bi iğne yaptı kedimin ağzı köpürmeye başladı. Sonra dedi olur böyle falan dedi. Sonra eve dönerken hareket etmiyodu gözünü açamıyodu. Hemen istanbuldaki doktorunu aradım falan sonra giresun merkeze serum taktırmaya götürdük. Doktoru da dedi aşıyı yapmış ama hem eksik yapmış yani onun yanında bi aşı daha yapması gerekiyomuş. Ve aşının dozunu çok fazla yapmış. Eve geldi kaç kere istifra etti. Şikayet edicem. Ne yapmam gerekiyosa yapıcam

Busedndn

Şu an iyi , başka veteşrnere götürdük o diğer aşıyı da yaptı

Busedndn

Çok teşekkür ederim kınama falan bile alsa yapmam gerekeni yapıcam ben

aydannaz

benim kedimde veterine götürdükden ertesi gün öldü kusuyordu bişeyi yok dedi bi krem verdi kusmayı önleyici 2 gün ağladım

aydannaz

benim kedimde veterine götürdükden ertesi gün öldü kusuyordu bişeyi yok dedi bi krem verdi kusmayı önleyici 2 gün ağladım

Anonymus813797

Daha dikkatli olun bunlar sadece para göz gidiyor aşıyı eksik yapıyor ki tasaruf etsin ama para kazansın. Hastalansın birdaha gelsin parama para katayım düşüncesindeler. Malesef dünya böyle pisliklerle dolu... Hayvanınıza dahaok dikkat edin. Size ihtiyacı var...

Busedndn

Şu an iyi istanbuldaki veterineri baya yardımcı oldu , hatta burdaki veterinerle konusturdum atlattı çok şükür. İstanbul da Caka veteriner çok iyi kesinlikle tavsiye ediyorum güvenebilirsiniz :)