Mama İçerik Bilgisi Olanlar Bakabilir Mi?

titrekpasa

Anket

BOZİTA
(3 oy)
GOLOSİ
(1 oy)
MATİSSE
(13 oy)
SANABELLE
(5 oy)
Toplam (22 oy)

proplanla başlayan yolculuğumuz , proplanın pahalı ama içerik olarak şişirilmiş bi mama olduğunu öğrendiğimde son buldu. uzun süredir bonacibo kullanıyoruz ama memnun değilim çünkü çocuklarım için uygun bi mama değil. BOZİTA , GOLOSİ, MATİSSE, SANABELLE içerik bilgisi olanlar hangisini tercih etmeliyim sizce.tahılsız olması tercihim. RİCA EDİYORUM ORİJEN,ACANA,HİLLS, N&D YAZMAYIN.

17 CEVAP

septikbaykus

Bilmem ne unu , Bilmemne proteini vs olan mamalar iyi değil diye özet geçiyim. Eşşek yükü ile para verip alınan sıradan mamalar

Misal : '' Kanatlı proteini '' içeriği olan royal canin mama.

septikbaykus

İyi içerik : Acana , Nd , Orijen

Fiyat kalite : Matisse , Golosi

Düşük Fiyat : pro choice

Ben böyle bakıyorum hep

Tikih

Kesinlikle matisseyi öneriyorum. Gayet sağlıklı bir mama :))

beautifulcat

Matisse ve Sanabelle arasında seçim yapabilirsiniz. :)
Kedinizin damak tadı ve bütçeye göre.
Kedilere afiyet olsun.

titrekpasa

bide bana fikir verseniz :))

Reyaura

Ben matisse tuana balikli kullaniyorum 3 kedimde severek tüketiyor aylardir kilo aldiramadigim kedim bu mamayla kilo aldi tüyleride kendileride gayet saglikli. Içeriğide fiyatina göre gayet iyi ortalama bir mama.

Feronia

ProPlan kullanmışsınız yani o fiyatlarda mama alabilirsiniz. Ben Now Fresh, N&D düşük tahıllı, Go!, Profine, Brit Care öneririm sırasıyla. Bu yazdıklarınızdan da Sanabelle en iyisi. Sıralamak gerekirse Sanabelle, Bozita, Matisse (Sanabelle'den sonra Exclusion öneririm, listede yoktu.). Golosi'yi boşverin.

titrekpasa

kesinlikle katılıyorum. ismi şişiriliyor içerik olarak tamamen boş mamalar. örnek:proplan....

septikbaykus

Ne konuda fikir

septikbaykus

reyuara bende nd kullanıyorum ama benim dana çok mama tükettiği için matisseye geçicem. Somon tunaya geçiyim diyorum iyi diyosun dimi ?

Reyaura

Bende ND den gectim. Memnunum hatta suanda stokta 20 kg var zam gelmeden al :D

septikbaykus

Denemem lazım bi . 200 lira çöpe gitmesin sonra :(

titrekpasa

reyaura ama benim çocuklar kısır bu yüzden kilo bizim için problem bir tanesi engelli ve çok zayıf onun için önerinizi dikkate alacağım teşekkürler :)

titrekpasa

birde tahılsız mama kullanmayı düşünüyorum aslında ben o konuda düşünceniz nedir

titrekpasa

arkadaşlar fikri olanlar bakabilir mi ..