Sahiplendirdiğim Kediye Ulamıyorum

oznurkocak

Arkadaşlar 1,5 ay önce sahiplendirdiğimiz kediye ulaşamıyorum kişi telefonu engelledi ne yapmamız gerekiyor nasıl bir yol izleyelim

4 CEVAP

Elifmuzeyyen

Telefonu engelledi mi o halde endişelenmeye başlarim sizle bir sorunu yoksa kediyle alakali bir durum olabilir adresini biliyorsaniz gidebilirsiniz baska bir telefondan veya sosyal medya hesabından ulasmaya çalışın

Elifmuzeyyen

Bunun disinda hukuki bir yolla ulaşabileceğinizi sanmiyorum sonuçta bir mal değil can emanet etmişsiniz umarim iyidir kediniz burayi da bilgilendirin

septikbaykus

Hiç bişey yapamazsınız. Unutmaya bakın.. Bende sahiplendirdim gerizekalı kaybetti kediyi

felishuman

Sahiplendirme sözleşmesi yapmış mıydınız? Yaptıysanız eğer şikayette bulunabilirsiniz ama yapmadıysanız maalesef ilgileneceklerini sanmıyorum.