Kedi Kopek İlişkisi

Benim 2 tane british kedim ama bunun yanında bir pitbull terrier cinsi bir köpek almayı düşünüyorum sizce köpekle bebeklikten beri birlikte olurlarsa köpek yada kedi saldırmaz mı

8 CEVAP

LoveAnimals

inşallah Mayis1 in dediği gibi ücretsiz alırsınız.

LoveAnimals

şimdi amerikan pitbul terrier de buldum

LoveAnimals

petlebiden (yani buradan) yuva arayanlara girin köpek-şehir seçtikten sonra ırklardan amerikan pitbul terrier yazın çıkar

Mayis1

Pitbull için bu geçerli olur mu bilmem ama bizim kangalımız ve tekir kedimiz bebeklikten beri beraberler. Çok iyi anlaşıyorlar. Köpeğimiz kedi onun yemeğini yese bile zarar vermiyor. Sadece kediye karşı böyle tabii.

Mayis1

Ayrıca köpeği bir ücret karşılığı mı alıcaksınız bilmiyorum ön yargılı da olmak istemiyorum ancak sokakta ve barınaklarda bir sürü köpek var onlardan da bir yavru alabilirsiniz.

LoveAnimals

ücretsiz şu ilanları buldum istanbulda

LoveAnimals

beagle-bir sürü golden-rottweiler-alman kurdu-boxer-kangal-minyatür pinscher-sibirya kurdu-labrador bir kaç tane-ingiliz cocker-maltese terrier dogo arjantin

KediliBaba

pitbull beslemenin kanuni cezası 12 000 tl yasaklı ırk kanunen suçötur beslemek.