Kedi Köpek İlişkisi

Benim 2 tane british kedim ama bunun yanında bir pitbull terrier cinsi bir köpek almayı düşünüyorum sizce köpekle bebeklikten beri birlikte olurlarsa köpek yada kedi saldırmaz mı

6 CEVAP

Tikih

Kedileriniz yavru iken sizin için daha rahat olurdu.şu an alışmaları biraz zor ama köpek yavru olduğu için kedilerinize bir zarar gelmez.ben çok besledim kedi ile aynı evde köpek.ilk 2 hafta çok kavga edebilirler ancak sonra bir bakarsınız birlikte uyuyorlar.kedi ile en iyi anlaşan ırk golden rotwiller.tabi sizin seçiminiz ama

kedilerim2018

benimde hem kedim hem köpegim var .köpeğim çok minik olmasına rağmen çok sert oyun oynuyor .bunu özellikle en küçük kedime yapıyor .kulaklarını ıssırıp çekiştiriyor.kedim çok sabırlı canı yanana kadar hiç birşey yapmıyor fakat canı yanınca koltuğun tepesine çıkıyor .kurtarıyor kendisini.büyük ırk köpek alma derim .oyun oynarken kedilerin canını yakar hatta yaralar.kendi tejjübem.

LoveAnimals

evet goldenler çok sabırlı olyor

LoveAnimals

öbür yazdiğinız soruya detaylı cevap verdim

KediliBaba

her köpek aynı değil bazı köpekler oyun maksatlı kediyi hırpalıyor benim köpeğim 4 aylık kedimin patisini çok ciddi yaralamış muhtemelen ısırmış şuan yaklaştırmıyorum ayrıca pitbul beslemek kanunen yasak cezası 12 000 tl iri ve güçlü bir hayvan kediye herşeyi yapabilir biraz oyniyim diye düşünmesi yeter benbim köpeğim küçük ırk bu arada.

KediliBaba

kedilerim2018 bizdede durum aynı .