Resim Yarışmasının Gercekten Adil Olduğunu Düşünüyormuşsunuz

cakil19921

Anket

Biraz dusunuyorum
(3 oy)
Evet dusunuyorum
(1 oy)
Hayır düşünmüyorum hep aynı kişiler kazanıyor
(24 oy)
Toplam (28 oy)

Soyle hep aynı kişiler kazanıyor ayrıca hep cins hayvanlar kazanıyor genellikle bu benim şahsı fikrim. Herkes fikrini belirtmekte ozgur lakin fake hesaplar çok fazla ben hıc adıl olduğunu düşünmüyorum

14 CEVAP

Cathorn

bir kere kazandıktan sonra süre olmalı

cakil19921

ben onume gelen sokaktan sahiplenilmis kedileri begenmeye calısıyorum LÜTFEN TEKRARDAN BELİRTİYORUM SİZDEN BİR RİCAM PROFİLE BAKMADAN BEGEMEYIN COK FOTOSU VARSA DAHİL SAHTE OLDUGUNDAN EMİN DEGİLSEENİZ YAPMAYIN

EMRAH12

Aynen hep aynı kişiler kazanıyor birazda farklı kişiler kazansa çok iyi olur bencede hiç adil degil

Tikih

Aynen sana katılıyorum.sürekli aynı kişiler kazanıyor.

cakil19921

arkadaslar aslında hep kazanan nerdeyse 10 kisiyi sayabiliriz hepimiz lakin onlarında sucu olabilir onu bilemeyiz ama dısa yansıyan durum bu herkezin vicdanı kalmıs cunku bazı kisiler varki begeni almak icin yazan yada herkez farkında degil yada farkında bilemiyorrum ama fake fotolar daha cok begen,i alıyor lutfen profiline bakmadan birinin fotosunu begenmeyin rasgele begenmeyin sahsen burda 25 tl dediginiz sey sizin için onemli olmasa zaten yarısmaya bir umutla kimse katılmaz yani herkez kazanmak istiyor benim evimde cins kedilerim var artık onları fotoları paylasmama kararı aldım sokaktan sahiplendigim kedileri yada sahiplendirdigim kedilerin fotolarını paylasacam bu benim sahsı fikrim herkez ne dusunmekte ozgur tabiki kimse buna kaarısamaz herkezin youmunu bekliyorumm anketi isaretleyip gcmeyin hepiniz dusuncesi benim için omenlidir isterse farklı olsunnn

cakil19921

zaten sure far lakin 1 hafta gibi tam bilmiyorum

Elifmuzeyyen

Bir fotograf koyma siniri olsa keşke. Ayni fotografi 5 kez koyan var pes pese.

Elifmuzeyyen

Yani 25 tl çok abartilacak bir miktar değil ama ben kazansam sokaktaki kedilerime harcicam ama bi turlu olmadi

cakil19921

yanı ahım sahım bir para degil tabiki 25 tl lakin benim demek istedigim bir yarısma herkezin kazanmada farklı amacları olur gercekten ihtiyacıda olan olabılır sonucta kucuk yastaki cocuklar ailelerine yardım amacclı yada bldiginiz gibi ogrencilerrrrr

Elifmuzeyyen

Size katılıyorum aynısını soylemek istiyorum ihtiyaci olanlar olabilir olmali da yani onlara gitmeli o para

cakil19921

ayrıca suda bir gercek hep aynı kişilerin kazanmasının nedeni bizlerinde payı var bunuda ekleyeyimmmmm

cakil19921

yani soyle ben aynı resim paylasmıyorum klakin begendigim resimleri koyuyorum ama aslında dogru soyluyorsun cunku nedense mesala o yanlılıkla aynı atılan 3 fotonun biri begeni rekoru kırıyor digeri cok yukselmiyor nedense dedigin gibi bir foto koyma gibi birsey olsaydı daha iyi olabilirdi cunku dusununce en cok pati alınan aynı kisin fotorafı oluyor ilk 10 da

Elifmuzeyyen

Yani 25 tl çok abartilacak bir miktar değil ama ben kazansam sokaktaki kedilerime harcicam ama bi turlu olmadi

Elifmuzeyyen

Yani 25 tl çok abartilacak bir miktar değil ama ben kazansam sokaktaki kedilerime harcicam ama bi turlu olmadi