Instagram/ @Vegassikayet

pamuk18pamuk

Resimlerdeki Yazıları Lütfen Okuyun! Yazıyı olaydan 2 gün sonra yazmıştım, olayın üstünden 26 gün geçti. Bu arada otopsi sonucu hala çıkmadı, çıkınca Instagram hesabından sonucu bildireceğim. Lütfen sizde elinizden geldiği kadar yayın.

4 CEVAP

LoveAnimals

Allah rahmet eylesin çok üzüldüm

septikbaykus

Özet : Vegas veteriner (Tuzla) kedinin ölümüne sebep olmuş yanlış ve vurdumduymaz tavırlarıyla

pamuk18pamuk

@LoveAnimals Teşekkürler

Feronia

Küfredersem ban yerim küfredersem ban yerim küfredersem ban yerim... Çok üzüldüm.