Arkadaşlar Her Soruya Saçma Sapan Cevap Yazan Kişiler İçin Engel Yada Şikayet Gibi Bi Özellik Varmı.

FulyaC

Herkesin kendince ama büyük ama çok küçük sorunları ve soruları oluyo. Bazı lüzumsuzlar kendileri kadar lüzumsuz cevaplarıyla insanların sorularını küçümser davranışlar sergiliyo. Bunun çözümü nedir

7 CEVAP

Görmezden gelin Fulya hanim.

FulyaC

Teşekkürler Murat bey :) şu an sizin dediğinizi yapıyorum

En iyisini yapiyorsunuz fulya hanım

FulyaC

Yorumların sağ alt köşesinde bayrak sembollü bi buton var oraya tıklayıp şikayet ediyorum artık teşekkürler

Sutunannesi

Petlebiye mail atabilirsiniz Funda hanım eğer kayda değer şeyler varsa o üye hakkında mutlaka size geri dönüş yapıp şikayet ettiğiniz hesap hakkında bir takım yaptırımlar uyguluyorlar. Ama çok fazla kayda değer bir şey yoksa cevap vermiyorlaf bu şekilde çözebilirsiniz. Birde şikayet et butonuna birden fazla basıp şikayet ederseniz daha dikkat çekici olur. Ve tabi hepsinden öte murat beyin dediği gibi takmayın

FulyaC

Birden fazla şikayet ettim gerek benim sorularıma gerek diğer arkaşların sorularına yazılan cevaplar için. Su an buraya attıgı mesaj gözükmüyo mesela