Tekir Kedi Neden Tercih Edilmiyor

SeldaaMehmet

Yaklaşık 1 yıldır kedilerle içiçeyim. 4 asil kadro ve sayısız misafirimiz oldu ve halen 8 yavru 3 dogum yapmıs anne kedi misafirimiz var. Bu sureçte 3 tane de cins denilen yavru misafirimiz vardı. Cins kediler( tekir cins olarak sayılmıyor

33 CEVAP

crnasya

Yani hayvan çoğu noktada insana eşit vw hor görülmesi çok yanlış şöyle düşünün anneniz farklı ırk tan dinden babanız farklı o yüzden dışlanıyorsunuz ki bu çoğı ırkçı insanlarda da var bunun temelini kurutmak insanlardan başlanmalı

HaydutveNazli

Tekir kedilere tapıyorum yani eli olsa kızım bize çay demler, herşeyi anlaması, güzelliği, sevgi doluluğu sürekli sürprizlerle olmasına bayılıyorum. Oğlum bambaşka bir boyutta sevgi yumağı 😍🥰 yaramazlıkları var çok hareketliler ama kurban olurum tekirin tadı bambaşka bence. Hiç kedi nedir bilmezken cins istemiştim ben de ama düşünüyorum da suan çok gereksiz saçma olurmuş. Evi başımıza yıktılar ama olsun öl dese evdeki herkes ölür ona 😅 ayy 🥰

Coconutbey

Kardeşimin kedisi tekir çok tatlı ama evet saldırgan bir kedi eğer sevmek için sıkıştırırsan ısırıyor tırmalıyor çok oyuncu oyundan hiç vazgeçmez dolap tepelerine çıkar ama yine de o da bir can yani onları da sahiplenmek lazım :)