Hayvan Derneklerinin Vs. Nin De Onayladığı Sözleşmeli Takip Durumuna İnsanların Tepki Vermesi?

crnasya

Kedi veya köpek sahipkencek kişilerin her hangi bir ücret alınmadan tc sini vermeden imzalayacağı takip belgesine yanaşmayan insanlara çok ön yargılı oluyorum ama bu yanlış değil

10 CEVAP

Kerkenez

Bence kaldirin.en iyi yuva olacagini düşündügünüz birisine verin.siz üzerinize düşmüş olani yapmiş olursunuz.

Kerkenez

Yinede sizi arayanlara rica edin belki kabul eden cikar

Kerkenez

Her kezin görüsune saygi duymmak gerek

crnasya

Karşıdaki kişileri tanımadan belirli sebeplerden ötürü kedi verirken uzun soluklu sohbet edilmeden verildiği için bir güven somut güven olmalı

Kerkenez

Bu devirde insanlar imza atmaya korkuyor

crnasya

Sözleşmesiz takipte hayvanı sokağa atarlarsa başına bir şey gelirse nasıl takip edebilirim

Kerkenez

Siz hakli olarak takip etmek isteye bilirsiniz.bence siz kedi icin bulabileceginiz en iyi yuvayi bulun.siz üzerinize düşeni yapmiş olursunuz

Kerkenez

Kedinin vebali yeni sahibinin üzèrinde.artik onun vicdanina kalmiş.

crnasya

İlanımdaki sözleşme detayını kaldırmalı mıyım o zaman :(

KediliBaba

Bencede imza ürkütücü yani hayvan kaçarsa ne olucak? güğvenmediğiniz kişilere vermeyin zaten.