guineapigela

Merhabalar,Öncelikle bu bir soru değildir.Sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Sokakta yaralı bir kedi,köpek veya başka bir hayvan gördüğünüzde bazılarımız umursamaz bazılarımız ise onun için endişelenir ve yardım ararız.Çoğu kisi yarali bir hayvan gördüğünde ne yapacağını bilemez.

Ilk yapmamiz gereken en yakın veterinere götürmek siz götüremiyorsaniz da yakınınızdaki hayvanseverlerden yardım isteyebilirsiniz.Ama yapmanız gereken en onemli sey 153 u aramak .Onlar araçlariyla gelip müdahale edecekler. Ve tedavi edecektir yarali ve yardima muhtac hayvani..

Lutfen bu numarayi telefonunuza ve aklınıza kaydedin :)

1 CEVAP

guineapigela

153 veya 318 00 20
HAYVAN AMBULANSI