Petlebi Alisveris Konusunda Guvenilirmi Acaba

cakil19921

Soyle kradin kartimi vercpecegim icin biraz endiseliyim daha once aranizda kredi karti kullanan ve herheangi bir sorun yasayan varmi

8 CEVAP

emrezrtrk

Ben öğrenci olduğum için ininal kart ile aldım paramı o karta yükleyip alışveriş yapıyorum bir sorun olmadı zaten alışveriş yapınca 3d security ile onayliyirsunuz

Terranova

Alışverişlerimi sürekli buradan yapıyorum, oldukça güvenilir.

kedilerim2018

güvenilir.

cakil19921

Tsk

DEMET92

gayet güvenilir. hiçbir sıkıntı olmuyor.

melikealgin

Ben kedi tuvaleti almıştım aynı fotodaki gibi geldi güvenilir

Güvenilir

sdfkllli

bana bugun geldi urunlerim cok hizli geldi ve paketler tertemiz yepyeni ben memnun kaldim