Yarışmada Birinci Olanlar!!!Bakabilirmisiniz Acaba??

guineapigela

Bazılarımız yarışmada verilen 50 TL nin kazananlara verilmediğini düşünüyor. Bazılarimiz petlebi ye guveniyor ve verildigini dusunuyor ben boyle dusunuyorum.

Birinci olanlara soruiyorum
BU ISIN GERCEGI NE?

8 CEVAP

felishuman

Geçen haftanın birincisi Şekerdi, 25₺lik kod geldi alışveriş sepetinde onu girdim ve 25₺ düştü direkt

Feronia

Veriliyor. Yalnız 50 değil 25 TL. Kedi ve köpek kazananların toplam ödülü 50. Ben bir yıl önce kazanmıştım.

sophiee

24.haftanın birincisi olmuştuk. Birinci olduğunuzda hesabınıza 25 tl ilk bir indirim kuponu kodu gönderiliyor.

yucelert

Kedi ve köpek ayrı 25 Tl kazanıyor. Şimdiye kadar kimse almadık demedi almışlardır

Scot

Evet veriyorlar bende tasma almistim hediye kuponu kullandim.fakat 12 tl kargo bedeli verdim:))

pikos

25 tl mi :O

guineapigela

Merakimdan sordugum bir soru

guineapigela

50 yazmisim ... Yanlis olmus.

Tessekurler cevaplar icin :)