Az Önce Bir Şey Fark Ettim

Feronia

Ben tamamen kendi yazılarımla bilgilendirici bir şey paylaştım ve anında silindi. Neden başka sitelerden alıntı yapan kişinin paylaşımı silinmiyor da benimki anında siliniyor? Petlebi yöneticilerinin okumasını rica ediyorum.

3 CEVAP

KediliBaba

Hayret ya ! ilginç acaba mama almayın falan dedinde ekonomik olarak baltalanmışmı hissettiler kendilerini :)

Feronia

Mamayla ilgili gerçekler yazısını bilerek koymadım. Beslenme çeşitleri yazısını paylaştım, kuru mama seçenler için kuru mama nasıl seçilir yazısını paylaştım, iletişim için Instagram adresimi ve blogun iletişim sayfasının linkini koydum (evde yapacaklara) ve önerdiğim yaş mamaları yazdım.

KediliBaba

özelden bana atarmısın adres işteyim ama sonra açarım.