Ameliyat Şimdi Olcak!

Pelinsss9

Ya merhaba tekrar dan Bal kızımın ameliyatını 2 saat sonrasına aldılar bugün. Şimdi arabadayız ve gidiyoruz. Çok korkuyorum çünkü ilk defa benden ayrı kalacak ve ayrıca bazı iltihaplanma gibi vb. Hastalıklar varmış onlarda nasıl önlem alabilirim? Ve kızım benden 1 saat bile ayrı kaldığında hemen bana küsüyor ve yemek yemiyor. İyileşme süreci 3 4 gün belki 1 hafta ayrı kalacak ne yapmalıyım?

15 CEVAP

Tikih

Bu konuda soğuk kanlı olmanız lazım. Küsebilir veya triple ne bilir. Fakat bu ömür boyu sürmez. Bir zaman sonra dayanamayıp barışacaktır. İsterseniz veteriner iniz deniz rica edim hergün 1 saat görmeye gidebilirsiniz. Hem mamasını da yedirir siniz. Hemde içiniz rahat kalır :))

DEMET92

@Pelinss9 çok sevindim iyi olmasına Bal kızımızın :))))) Allah bir daha kötü birşey yaşatmasın size de ona da... Çok öpüyorum güzel kızınızı :)))

KediliBaba

sabretmelisin kediler küsmez bu insani bir duygu vet yönlendirir sizi.

KediliBaba

Yok soğumaz korkmayın efendim ne münasebet o küsmeyi ne bilir :)

KediliBaba

Her ameliyat risklidir kaldıramama ihtimalide var umarım iyileşir geçmiş olsun.

Pelinsss9

Ameliyata girdi kızım :) umarım iyileşicek ve beraber hayatımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz :) veterinerime söyledim her gün 1 2 saat izin verdi :)

DEMET92

geçmiş olsun ne ameliyatı ?

NevinBudak

çok geçmiş olsun ne oldu? :(

DEMET92

profilinizden baktım şimdi. :(((( çok üzüldüm. Allah bir an önce sağlığına kavuştursun inşallah. çok geçmiş olsun

Pelinsss9

Çok teşekkür ederimmn bu güzel dilekleriniz beni çok mutlu etti :) Bal ameliyatı başarıyla tamamladı ve şuan klinikte dinleniyor :) Ba'a araba çarptı ve ayağı kırılmıştı fakat şuan iyi şükürler olsun

Pelinsss9

Çok teşekkür ederimmm yaa :) ❤️❤️ amin inşallah. Bal'da sizi öpüyorr :D

DEMET92

❤️❤️

LoveAnimals

bi akrabamın kedisi de ameliyat oldu gözü alındı ameliyat iyi geçti inşallah sizinki de iyi geçer...

Pelinsss9

Cevabınız için teşekkür ederim efendim. Bi kaç saat ayrı dursa benden soğuyor gibiydi

Pelinsss9

Daha iyi şuan şükürler olsun