Şehir Dışına Dondurulmuş Ürün Kargolama

Feronia

Bir çoğunuzun bildiği gibi evde mama hazırlıyorum. Bu mamaları piyasadaki diğer hazır ev yapımı mamalara göre biraz daha makul fiyata (alıcının bütçe seviyesine göre kaliteyle orantılı olarak değişikliklerle) satmaya karar verdim. Şehir içine elden teslim yapabiliyorum ancak talep çoğunlukla şehir dışından oluyor ve ben maalesef bunları kabul edemiyorum. Dondurulmuş göndermek zorundayım, aksi taktirde bozulur. Tercihen soğuk hava deposu olan, dondurulmuş ürün gönderebileceğim ve uygun fiyatlı bir kargo yolu var mı?

2 CEVAP

emrezrtrk

Feronia bu konu hakkında bir bilgim yok ama eğer böyle bir karariniz varsa çok güzel birşey. Kedilerin doğal ve güvenilir mama yemesi.Insallah bir yolunu bulursunuz.

emrezrtrk

Az önce araştırdım ups kargo dondurulmuş ürünleri gönderiyormus