Cruelty Free Ve Vegan Diş Macunu Önerisi

Feronia

Fazla pahalı olmayan, CF ve tercihen vegan, marketlerde bulabileceğim, tadı sıradan mentollü diş macunlarına benzeyen bir diş macunu önerir misiniz? Kullandığın CF olmayan tek ürün diş macunu ve acilen değiştirmek istiyorum.

11 CEVAP

FarraigeXVIII

İnecto nun şampuanını kullanmıştım memnun kalmıştım ben

dollfacepersian

Şu post da Migros'da satılan vegan dış macunundan bahsedilmiş. Hakkında detaylı bilgi postta mevcut https://www.instagram.com/p/Bl8ceSXh0Xl/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1l6my22j721hg

Bunun dışında Watsons,Rossmann gibi yerlerde vegan ve cf dış macunu bulmak mümkün diye biliyorum. Gratis'de ise sadece Splat markasının cf olduğu söyleniyordu fakat değilmiş maalesef:(

Feronia

Teşekkür ederim. Sanırım Migros'takini tercih ederim.

FarraigeXVIII

LR ın macunu var Micro Silver Plus 20 tl civarı ona bakabilirsiniz ama ben kullanmadım tadını bilmiyorum

Feronia

Teşekkürler

FarraigeXVIII

Şampuan olarak ne kullanıyorsunuz acaba

FarraigeXVIII

Ben est kullanıyorum çok kolay bulunuyor marketlerde bile var ama sizin kullandığınız daha iyidir belki

Feronia

Ben de EST kullanıyorum. :)

dollfacepersian

@Farraige

Ben Creightons markasını kullanıyorum şuan,cf bir marka. Memnun sayılırım ama cf,vegan ve doğal bir marka olan İnecto markasına geçiş yapmayı düşünüyorum. Şampuan haricinde saç, yüz ve el kremi, duş jeli gibi ürünleri de mevcut. İki marka da Gratis'de satılıyor. Birde şuradan cf ürünlerin listesine ulaşabilirsiniz:) https://www.instagram.com/p/BXZyUQegdp_/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=6swp1cw338ki

Mlsayldz19

Rossmann markalarının kendi ürünlerinin coğu vegan ve uygun fiyatlarda bakabilirsiniz

Feronia

Rossmann'a bakacağım. Teşekkür ederim.