Kuşumun Kafası Kapıya Sıkıştı Ne Yapmalıyım?

berraun

Evimizin kapısı açıktı. Kuşumun kaçmaması için kapıyı hızlıca kapattım. Zavallı hayvancık ben dışarıya çıktığım için peşimden geldi. Kapıyı kapatınca kafası kapıya sıkıştı ve yere düştü can havli ile hemen suya tuttuk buz koyduk. Kuşumun tek gözü basınçtan dolayı dışarıya çıkmıştı. Ama saat çok geç olduğu için açık veteriner bulamayacağımızı düşündük neyse ki komşumuzun kuş üretim hanesi olduğu için biraz olsun bilir diye ona götürdük şu an ne oldu bilmiyorum elim kolum bağlı bekliyorum. :( bende soluğu burada aldım.....

8 CEVAP

turtlesena123

sen gözü fırlamış deyince yerimden fırladım hala kalbim korkudan güm güm atıyor

Yumak96

Gariptirki bizimde boyalı bi civcivimiz vardı hep bizi takip ederdi ablam yanlışlıkla üstüne bastığında midesi ve bağırsakları dışarı çıkmıştı(kanama olmadı) hayatına normal hali gibi devam etmişti, oda neşe kaynağıydı özledim şimdi prensesi ;))))

berraun

lütfen cevaplıya bilirmisiniz çok acil çünkü :(

Efsnn

çok geçmiş olsun umarım düzelir. malesef sizin yapabileceğiniz bir şey yok. en kısa zamanda veterinerin görmesi şart.

Pinar5504

neyseki daha kötü bir şey olmamış çükü eğer daha sıkı kapatsaydın daha kötüsüde olabilirdi

turtlesena123

amin

Pinar5504

Umarım çok uzun sürmeden iyileşir

berraun

bu duyarlılığınız için hepinizden teşekkürler. evet kuşumu hemen bir veterinere götürdük bolca vitamin ilaçları kullandık ve şu an durumu o kadar iyi ki tahmin ettiğinizden de iyi hatta :) tek gözü ile görmesine rağmen uçuyor , yemek yiyor ve hatta o olaydan sonra öğrendiği kelimeleri hala unutmamış... hala evimizin neşe kaynağı olarak kalmaya devam ediyor :)