Kitten Mama ;Bozitamı Matissemi?

Kimsecik

Bozita İçerik Kurutulmuş Tavuk Eti Mısır Kemik Yağı Somon (İskandinav%10) Balığı Eti Pirinç Hayvansal Protein Unu Malt Yulaf (Spc %5) Mısır Gluteni Hidrolize Tavuk Eti Kurutulmuş Kutup Balığı Maya (ß-1.3/1.6-Glukan %0.06) Peynir Altı Suyu Tozu Dikalsiyum Fosfat Kurutulmuş Pancar Küspesi Potasyum Klorür Analiz Tablosu Vitamin A 12000 Iu Vitamin D3 1 200 Iu Vitamin E 70 Mg [All-Rac-O(-Tokoferil Asetat)] Taurin 1000 Mg Dl-Metiyonin 2000 Mg Bakır 12Mg (Bakır (Iı) Sülfat, Pentahidrat) Manganez 8 Mg. (Manganez -Iı & -Iıı Oksit) Çinko 84 Mg (Çinko Sülfat, Mono Hidrat) İyodin 0.6 Mg (Kalsiyum İyodat, Mono Hidrat) Selenyum 0.3 Mg (Sodyum Selenit). Besin Değerleri Protein %35 Yağ İçeriği %18 Lif %1.6 Ham Karbonhidrat (Mineraller) %8.0 (Kalsiyum %1.2, Fosfor %1.0, Magnezyum %0.09) Nem %10 Matisse İçerik Susuz Tavuk Eti % 36 Pirinç % 20 Tavuk Yağı Mısır Kurutulmuş Balık % 6 Mısır Gluteni Kurutulmuş Bütün Yumurta % 4 Hidrolize Hayvansal Proteinler Pancar Posası Kurutulmuş Bitkisel Yağ Sodyum Klorür Potasyum Klorür Kalsiyum Sülfat Dihidrat Kuru Maya Monobicalcico Fosfat Kalsiyum Karbonat Vitamin A 18000 Iu Vitamin D3 1800 Iu E Vitamini Alfa Tokoferol 91 180Mg 180Mg C Vitamini Niasin 45Mg 18Mg Pantotenik Asit; 9 Mg B2 Vitamini B6 Vitamini 7.2 Mg B1 Vitamini 5.4 Mg Vitamin K3 Msb 53 1.8 Mg 0.45 Mg Vitamin H; Folik Asit 0.54 Mg B12 Vitamini 0.07 Mg Kolin Klorür 3000Mg; Zn-Çinko Oksit 108Mg; Zn-Çinko Sülfat Monohidrat 120Mg; Mn-Mangan Sülfat Monohidrat 150Mg; Fe-Demir Sülfat Monohidrat 44Mg 60Mg Fe-Demir Karbonat Bakır Sülfat Pentahidrat-50MgBen-Kalsiyum İyodat Se-Sodyum Selenit 0 22 Mg Dl-Methionine 3000Mg.

40 CEVAP

Kimsecik

SİZ HANGİSİNİ TERCİH EDERDİNİZ?

Kimsecik

10 kg lik paketlerde olursa kilosu yaklaşık 30 tl yapıyor ikisininde yani aynı paraya hangisi daha tercihe şayan?

FarraigeXVIII

@feronia Bozita nın içeriğindeki et çok az değil mi

Feronia

@FarraigeXVIII

Bozita Kitten içeriği (orijinal siteden): Dried chicken (26%), maize, bone fat, salmon (Scandinavian, 10%), rice, dried pork, maize gluten, hydrolysed chicken, mineral agents, yeast (of which β-1.3/1.6 glucan, 0.06%), whey powder, dried beet pulp.

Gördüğünüz gibi %26 kurutulmuş tavuk ve %10 iskandinav somonu içeriyor. Bu %36 eder. Ayrıca sonrasında kurutulmuş domuz eti ve hidrolize tavuk da içeriyor. Ne olduğunu bildiğimiz et oranı Matisse'den fazla.

Feronia

@Kimsecik

İçeriği belirsiz şeyler: Kurutulmuş balıketi (hangi balık), hidrolize hayvansal proteinler (hangi hayvanın neyi), balık yağı (hangi balık), bitkisel yağ (hangi bitki)

Kimsecik

ikisininde içeriğinde mısır ,mısır gluteni ,pancar posası var?

Feronia

@Kimsecik

Bozita'da oran belirtilmemiş şekilde iki et çeşidi daha var.

Feronia

Onun ne olduğu belli. Sadece oran belirtilmemiş ki bu normal bir şey çünkü ben daha her şeyin oranının belirtildiği mama görmedim.

Terranova

Edit: Brit Care düşünebilirsiniz aslında. Bütün bu acabalarınız son bulur. Burada belirtilen dandik içeriklerin hiçbiri yok. Sadece pirinç var o kadar.

FarraigeXVIII

Profine 10 kg lık alinca 25 tl ye geliyor kilosu

Feronia

  1. Profine

  2. Brit Care

  3. Go! Tahıllı

  4. Sanabelle

  5. Exclusion

  6. Bozita

  7. Matisse

Kimsecik

peki teşekkürler.

Kimsecik

translate

Kurutulmuş tavuk (% 26), mısır, kemik yağı, somon (İskandinav,% 10), pirinç, kurutulmuş domuz eti, mısır glüteni, hidrolize tavuk, mineral maddeler, maya (ki bunların β-1.3 / 1.6 glukan,% 0.06), peynir altı suyu Toz, kurutulmuş pancar posası.

Kimsecik

Galibiyet BOZİTA nın ozaman :)

Kimsecik

Bozitada ki et oranı ile matisedeki etimi karşılaştırdınız ikisindede pirinç var bozitada da mısır,mısır gluteni pancar posası var?