Kitten Mama ;Bozitamı Matissemi?

Kimsecik

Bozita İçerik Kurutulmuş Tavuk Eti Mısır Kemik Yağı Somon (İskandinav%10) Balığı Eti Pirinç Hayvansal Protein Unu Malt Yulaf (Spc %5) Mısır Gluteni Hidrolize Tavuk Eti Kurutulmuş Kutup Balığı Maya (ß-1.3/1.6-Glukan %0.06) Peynir Altı Suyu Tozu Dikalsiyum Fosfat Kurutulmuş Pancar Küspesi Potasyum Klorür Analiz Tablosu Vitamin A 12000 Iu Vitamin D3 1 200 Iu Vitamin E 70 Mg [All-Rac-O(-Tokoferil Asetat)] Taurin 1000 Mg Dl-Metiyonin 2000 Mg Bakır 12Mg (Bakır (Iı) Sülfat, Pentahidrat) Manganez 8 Mg. (Manganez -Iı & -Iıı Oksit) Çinko 84 Mg (Çinko Sülfat, Mono Hidrat) İyodin 0.6 Mg (Kalsiyum İyodat, Mono Hidrat) Selenyum 0.3 Mg (Sodyum Selenit). Besin Değerleri Protein %35 Yağ İçeriği %18 Lif %1.6 Ham Karbonhidrat (Mineraller) %8.0 (Kalsiyum %1.2, Fosfor %1.0, Magnezyum %0.09) Nem %10 Matisse İçerik Susuz Tavuk Eti % 36 Pirinç % 20 Tavuk Yağı Mısır Kurutulmuş Balık % 6 Mısır Gluteni Kurutulmuş Bütün Yumurta % 4 Hidrolize Hayvansal Proteinler Pancar Posası Kurutulmuş Bitkisel Yağ Sodyum Klorür Potasyum Klorür Kalsiyum Sülfat Dihidrat Kuru Maya Monobicalcico Fosfat Kalsiyum Karbonat Vitamin A 18000 Iu Vitamin D3 1800 Iu E Vitamini Alfa Tokoferol 91 180Mg 180Mg C Vitamini Niasin 45Mg 18Mg Pantotenik Asit; 9 Mg B2 Vitamini B6 Vitamini 7.2 Mg B1 Vitamini 5.4 Mg Vitamin K3 Msb 53 1.8 Mg 0.45 Mg Vitamin H; Folik Asit 0.54 Mg B12 Vitamini 0.07 Mg Kolin Klorür 3000Mg; Zn-Çinko Oksit 108Mg; Zn-Çinko Sülfat Monohidrat 120Mg; Mn-Mangan Sülfat Monohidrat 150Mg; Fe-Demir Sülfat Monohidrat 44Mg 60Mg Fe-Demir Karbonat Bakır Sülfat Pentahidrat-50MgBen-Kalsiyum İyodat Se-Sodyum Selenit 0 22 Mg Dl-Methionine 3000Mg.

40 CEVAP

Kimsecik

Farminanın sitesinden

KEDİNİZ İÇİN >
MATISSE

Yavru, hamile veya emziren kediler için formüle edilmiş tam ve dengeli mamadır.
1-12 AYLIK ; YAVRU KEDİ
paket seçenekleri 1,5kg - 10kg
BİLEŞİMİ

Kurutulmuş tavuk eti (%36), pirinç (%20), tavuk yağı, mısır, kurutulmuş balıketi (6%), mısır glüteni, kurutulmuş tüm yumurta (%4), hidrolize hayvansal proteinler, kurutulmuş pancar posası, balık yağı, bitkisel yağ, sodyum klorür, potasyum klorür, kalsiyum sülfat dihidrat, kurutulmuş bira mayası, mono-dikalsiyum fosfat, kalsiyum karbonat.

Kimsecik

Kg'daki İlaveler

Besinsel katkı maddeleri: A Vitamini 18000IU; D3 Vitamini 1800IU; E Vitamini 180mg; C Vitamini 180mg; Niasin 45mg; pantotenik asit 18mg; B2 Vitamini 9mg; B6 Vitamini 7.2mg; B1 Vitamini 5.4mg; H Vitamini 0.45mg; folik asit 0.54mg; B12 Vitamini 0.07mg; kolin klorür 3000mg; çinko oksit 108mg; çinko sülfat monohidrat 120mg; manganez sülfat monohidrat 150mg; demir sülfat monohidrat 44mg; demir karbonat 60mg; bakır sülfat pentahidrat 50mg; susuz kalsiyum iyodür 2.4mg; sodyum selenit 0.22mg; DL-metiyonin 3000mg.

Kimsecik

feronia matissedede % 36 et oranı?

Kimsecik

matissede %6 kurutulmuş balık etide var ?

Kimsecik

onun da ne olduğu belli değil yani benim yanlışım varsa düzeltin ikisi birbirine yakın bu mamaların?
Yani artısı eksisi ile birkaç şık halinde toparlasak?

Feronia

Evet, ikisinde de mısır, mısır gluteni ve pancar posası var. Ama ben Bozita'nın içeriğini daha net ve güvenilir buldum. Yoksa aralarında aman aman bir fark yok kalite bakımından. Et oranları eşit denilebilir. Geri kalan içerikleri de çok yakın.

Kimsecik

Profine nin artısı nedir?

Kimsecik

yANİŞ SIRASIYLA

1.PROFİNE

2.BRİT CARE

3.BOZİTA

4.MATİSSE Diyorsunuz doğrumu?

Kimsecik

PROFİNE İÇERİĞİ

TAVUK% 42 (tavuk% 26, kurutulmuş tavuk% 16)

mısır, pirinç% 14,

tavuk yağı (karışık tokoferol ile korunmuş)

% 12, hidrolize tavuk karaciğeR

% 2, somon yağı

% 2, karides% 1.5

kurutulmuş elma, brewer mayası, deniz yosunu% 0.5, bitkisel harman (rezene, fesleğen, adaçayı)% 0,02, hindiba kökü (mannan-oligosakkaritler kaynağı)% 0.016, frukto-oligosakkaritler% 0.013, yucca schidigera ekstresi 0.009%

Feronia

Bir şey değil