Soru Sormaya Cekinir Oldum

Ne zaman soru sorsam sanki suc islemisim gibi sacma sapan hitap tonunu ayarlamadan cevap aliyorum...soru soruyorum ya cok basit insan gibi cevap vermek zor olmamali

2 CEVAP

Cathorn

yok yok, asla olmaz her şeyden duyar kasacaklar, aptalmışız gibi soru soracaklar. soruyu okumadan anlamadan saçma sapan konulardan bahsedecekler, bilmemeyi büyük suç sanacaklar neden? çünkü onlar mükemmel, tecrübeli, her şeyi bilen, bir şeyi bilmese kesinlikle yanlış olan, sadece kendi bildiğini uygulayan kimsenin bir şey bilmediğini düşünen olgun süper kişilikler

melikealgin

Aman takılmayın yahu