Sahiplendirildi!

Pelinsss9

Merhaba. Bir soru açmıştım bahçede baktığım bir kedi var diye. O kedi yani Efes 'i sonunda zorla da olsa sahiplendirdik daha iyi bir yere. İlk başta efesi satın alan kişi vermek istemedi. Sonra ben bazı şeyleri göz ö

4 CEVAP

Pelinsss9

Ve gerçekten arkadaşlar, bu hayvanlar oyuncak değil. Bi hevesle alıp tasmayı takıp Bi köşeye atmayın. Onlarda aynı bir çocuk bir bebek gibi şevkat sevgi ister. Oyun ister bakım ister. Lütfen almadan önce bütün önemli ayrıntıları göz önünde bulundurun :)!

mimimomo

cok sevindim, gozunuz aydin! darisi benim bahce yavrularimin basina.. : ((

Pelinsss9

Önünde bulundurarak sahibe söyledim, ve ikna ettim. Şimdi gözetim altında daha iyi bir yerde :)

Pelinsss9

Umarım sizin yavrularınızda iyi bir yuvaya gider :))