Mrh Arkadaslar Sizce Burda Satilan Urunler Uygunmuuu

cakil19921

Anket

kesinlikle sana katiliyorum
(6 oy)
hayir sana katilmiyorum
(5 oy)
Toplam (11 oy)

Mrh arkadaslar ben soyle dusunuyorum bu site alisveris alaninda cok guvenilir lakin cogu aldigim seyin burda daha fazla oldugunu gordum soyleki en kisa ornek ben 100 gram malt macunu disardan aldim 25 tl odedim ve kaliteli bir marka ama burda 20 grami 25 civari yani bu sitenin pek uygun oldugunu dusunmuyorum tabi bazi zor zamanlariniz olur disari cikamazsiniz kesinlikle siparis edilecek bir site guvenilir bunu gectim kargo ucreti ve kapida odeme bedelide emin olun normelde aldiginiz 5 litre kuma 15 tl verdiginiz varsayalim kargo ucreti ve kapida odemeyle emin olun normelde iki tane alicaginiz kumu bir seferde vermis oluyoruz keske kargo ve kapida odeme olmasaydi iyi olurdu diye dusunuyorum bu benim duusuncem

8 CEVAP

zuhall

100gr malt macunu 25tl mi? Hangi markaymis o? Zaten fiyat kiyaslamasi yaparken ayni markalar uzerinden yapmalisiniz.

Onun disinda zaten internet alisverisinde toplu sekilde veya birkac parca alim yapmalisiniz ki kargo ucretsiz olsun veya aldiginiz seylere kargo parasi degsin.Her site icin bu gecerlidir Kimse sadece 15tl lik birtek kum icin internett siparisi verip de bi okadar kargo parasi odemez.

Feronia

Bence fiyatları normal. Ne uygun ne pahalı, ortalama.

Tikih

Fiyatlar çok normal hatta 100 tl ve üzeri alışverişlerde hediye ve kargo ücreti bedava oluyor . Teslimat süreside çok iyi . Aynı zamanda bana yaklaşık 3 kere %5 indirim geldi . İndirim kısmına indirim kodunu yazarsanız indirim alırsınız. Burdaki ürünlerin hepsi kaliteli . Örnwğin veterinerden 10 kg N&D alınca ücret aynı oluyor . Fakat petlebiden alınca yanında mutlaka 2 veya 3 tane hediye geliyor . Aynı zamanda teslimat hızlı ve markalar çok güvenilir . Farkettiniz mi bilmem petlebide kalitesiz hiçbir marka yok. Zaten internet üzerinde çoğu kaliteli ama çok ucuz ürün ya bayatlamış yada son kullanma tarihine çok yaklaşmış oluyor

Friolero

Gerçekten hızlı kargoya veriyorlar. İşlerinde titizler.

cakil19921

Arkadaslar ben kendi aldigim seylere gore soyluyorum bende guvenli bir site cok zor kalinca aliyorum lakin benim aldigim urunlere gore pahali geldi hatay mekezdeyim kucuk sehirde oldugum icin buyuk sehirlerde pahali olabilir lakin burda boyle malt macunu 25 vitamini 35 aldim 100 gramlik

cakil19921

Ben malti petshop vitaminide veteninerimden aldim

cakil19921

Ben kesinlikle siteyi kotulemiyorum zaten istanbulda olup boyle olmasi normel onlarin elindede degil tabiki ben kendi aldiklarima kiyasla

Reyhankoca

Evet kargo ve kapıda ödeme ücreti cok tutuyor.surekli aliyirum ama bir ürün alicaksam veterinerden alıyorum.oturdugum muhitte adim başı veteriner petshop var