Mrh Arkadaslar İlk Olarak Klasik Bir Soru Olucak Fake Sorunsalı

cakil19921

bildiginiz gibi bir yarısma mevcut ve bu yarısmada fake hesap acanlar kendini begenler yada baskalarının peti olmasada dahil ben yarısmaya girdim sende petlebi ac benim resmimi begen demesi aynı burda herez esit olcude yarısmıyor kesinlikle eger cevreniz varsa onlara petlebi hesap actırın o sayede yeni acılmıssa bile kayıt farklı kisiler adına oldugu icin fake sayılmıyor kusura bakmayın bu iki seyde aynı bunu yapan birine yorum attıgımda bu kisin ismini vermek istemiyorum bana sizin gibi arniyetlileri anlamıyorum diyip bende size hakkını helal etmiyorum diyemezz bu bir yarısmasa herkezin esit ölcüde olur lakin burdan duyulur kazanmak istiyorsanız lutfen butun tanıdıklarınıza actırın hesp o sartla birinci olursunuz ne hakkı ne adelleti burdak insanların bir kullagından girip öbür kullagından cıkıyor zaten anlamıyorlar gercekten cok ihtiyacı olan biri varsa yapsın benim hakkımı helal ediyorum yani su saatten sonra umrumda degil bana yazın direk resminizi begenicem hic kuskusuz ben soylede dusunuyorum burdakı geneli kapsarsan benim ihtiyacım var soyle soyle ben kimsenin hyr diyecegini dusunmuyorum hem hep birlikte cok ihtiyacı olan birine yardım etmişte oluruzz tabi bu kisi yalan soyluyorsa elbet cekicek hesabını kendi vicdanı hem bu sorundan ortadan kalkar acıkca hepimiz hayvanları seviyoruz dusuk butceyle hayvan bakmak isteyenlere yardım etmiş oluruz snucta emin olun burda birinci olan hayvan oburlerinden guzel degil ya ben bakarken biri kazansın diyemiyorum hepsini begeniyorum malesefff.....

1 CEVAP

Kimsecik

Yazınızın il cümleleri dışında okumadım bu yarışma çok saçma bu önemsemek dahada saçma fikrim bu.