2 Aylık Dişi Kedim Dün Kayblodu Yardım Lütfen

ErayGuvece

Çok üzgünüm dün kedim atlamış ve kaçmış.2 aylıktı Konya Hanaybaşı Mahallesinde çok fazla uzaklaşmış olabilir mi? yada nerelerdedir saat 6 da aradık falan ama yok çokda açılmadık ama çok üzgünüm lütfen yardım.

46 CEVAP

FarraigeXVIII

Böyle bir sayfa buldum işe yarar belki

En azından kumundan bir miktar koyun konusu var üzerinde sonucta ona gelebilir hem çok uzaklaşmasına olma ihtimali de var dışarıyı bilmiyorsa

Bir de konyadasiniz galiba instagramdan arama çubuğuna konyayla ilgili arama yapın hayvan sahiplendirme gibi böyle isimlerle arayın oralara ılan verin

ErayGuvece

yarın aramayı planlıyorum dışarıyı bilmiyor sadece aşıya giderken görüyordu zaten 2 aylık sizce birşey olmuşmudur yarın heryeri arayacağım

Tikih

Öncelikle çok çok geçmiş olsun. Çok üzücü birşey . Kedinizin kumunu yakınlara koyarsanız gelebilir . Kediler kendi kokularına gelirler . Bana bunu veteriner önerdi

ErayGuvece

kedimin kumunu koydum iyice aradım sabah gecede arayacağım inşallah gelir haylaz kediye mamasını falan veriyorduk ama kaçtı onun tercihi inşallah ölmemiştir

ErayGuvece

kedimin kumunu koydum iyice aradım sabah gecede arayacağım inşallah gelir haylaz kediye mamasını falan veriyorduk ama kaçtı onun tercihi inşallah ölmemiştir

ErayGuvece

kedimin kumunu koydum iyice aradım sabah gecede arayacağım inşallah gelir haylaz kediye mamasını falan veriyorduk ama kaçtı onun tercihi inşallah ölmemiştir

Femir

Umarım bulursunuz..

ErayGuvece

Haysevede attım 1 saat önce paylaşmış bakalım ne olacak

Elifmuzeyyen

İnşallah iyidir bir arkadaşımin kedisi de kaybolmustu iki uc sonra cok sukur ki geldi. Bizim baktigimiz sokak kedimiz hastalanmisti veteriner donusu kacti aradim sordum bi bahcede bakmislar ona almak icin gittim az önce gitti karnini doyurduk dediler. Sonra aksamins cika geldi mesafede fazlaydi. İnşallah sizinki de gelecek iyi haberlerini alicaz. O az da olsa karnini doyuracak bir seyler bulup yemiştir kotu dusunmeyelim iyi olsun ciksin gelsin insallah baska yerlere de ilan verin belirleyici ozelligi varsa vucudunda bir iz veya leke onu da ifade edin bir goren duyan cikacaktir

ErayGuvece

bbugün 2 kere aradım sabah akşam arayacağım apartman olduğu için döktüğüm kuma bakamıyorum çok üzgünüm ya gerçekten ümidim bazen yok oluyor çünkü 2 aylıktı hemen aramaya başlamadık oda var arkadaşla ne kadar uzaklaşmış olabilir yoksa ölmüş müdür?

Elifmuzeyyen

Umudunuzu kaybetmeyin aramaktan da vazgeçmeyin ne kadar uzuldugunuzu tahmin edebiliyorum ben de yaşadım cok uzucu gerçekten. O his cok farkli hem umut ediyorsunuz hem vazgeçme kabullenme arasinda gidip geliyorsunuz. Siz evinizin cevresini arayin kesinlikle fazla uzaklasmamis olabilir sokak bilmiyorsa. Bi yere saklanmis olabilir. Fotoğrafını telefon numarasiyla birlikte o cevreye asabilirsiniz gorup arayanlar olabilir. Üzülmek icin erken bence bazen görüyoruz oluyor ki 5-6 gun sonra bulabiliyoruz dostlarimizi veya birileri araciligiyla buluyoruz ya da onlar geliyor insallah gelecek kediniz bulacaksiniz onu dua edin ben de edicem sagsalim gelmesi için

Elifmuzeyyen

İnşallah bulacaksiniz kedinizi güzel haber gelicek diye düşünüyorum hadi hayirlisi