2 Aylık Dişi Kedim Dün Kayblodu Yardım Lütfen

ErayGuvece

Çok üzgünüm dün kedim atlamış ve kaçmış.2 aylıktı Konya Hanaybaşı Mahallesinde çok fazla uzaklaşmış olabilir mi? yada nerelerdedir saat 6 da aradık falan ama yok çokda açılmadık ama çok üzgünüm lütfen yardım.

46 CEVAP

FarraigeXVIII

Bu durumdaki bir insana böyle bir yorumu nasıl yapabiliyorsunuz? Nereden biliyorsunuz sizden daha çok sorumluluk sahibi olup olmadığını? Okuldaydım diyor ne yapsaydı okula da mi götürseydi ne kadar kolay ya düşüncesizce yorumlar yapmak bir siz dikkatlisiniz bir siz sorumluluk sahibisiniz

ErayGuvece

Tamamdır sizi haberdar edeceğim allah korusun başka kimsenin başına gelmesin kedimde inşallah sağdır ve bizim mahallededir

FarraigeXVIII

O konuda bir bilgim yok maalesef

ErayGuvece

çok saolun iyiki varsınız

aysegunerr

Umarım iyidir. Belki biri almıştır. Oturduğunuz yerin yakınlarına kayıp ilanı asabilirsiniz fotoğrafını falan yazdırıp. Mama poşetini sallayarak ya da ses çıkaran bir oyuncağı varsa öyle arayabilirsiniz. Umarım bulursunuz :(

ErayGuvece

çok sağolun az sonra tekrar arayacağım maması yok kumunu koymuştum evin etrafında ses seda yoktu ama yinede bakayım bütün mahalleyi gezdim

ErayGuvece

birçok siteye ilan verdim arkadaşlarımda paylaştı sağolsunlar kedi 2 gündür sokakta çok merak ediyorum çünkü daha çok küçük şu ilan işini tekrar deneyeceğim kattan atladığı için işlek bi yol vardı önünde ama yolda ölüsü yok demekki arkaya kaçmış dedik ama bulamadık kısmetse döner inşallah sizde çok güzel destek oluyorsunuz.Çok apartman olduğu için başka birinin almış olduğnu düşünüyorum aileme söyleyeceğim çok sağolun

ErayGuvece

ben okuldaydım arkadaşlar annem bi anlık hata yüzünden açmış camı çok üzgünüm kimse istemiyordu böyle olsun zaten çok seviyorduk onu

FarraigeXVIII

Umarım bu dilekleriniz bir gün başınıza gelmez

ErayGuvece

süpürgeden korktuğu için kapıyı kapatmıştık oysaki bazı insanlar moral vereceğine başka şeyler veriyorlarmış

aysegunerr

@zuhall kendi içinden kediye üzül o zaman. Okuldaydım annem açmış cami diyor. Olabilir o sıra aklına gelememiştir belki. Bir "hayvanseverin" insanlara karşı vicdansız olması tuhaf. Sen de bir insansın...

ErayGuvece

baya aradım yarın asıcam afişi bakalım ne olacak ama insana moral yerine başka şeyler demesi kötü birşey

FarraigeXVIII

Ilanlar asın, sosyal medyada paylaşın, büyük sayfalardan yardım isteyin paylaşmaları için. Tuvaletini de dışarıya koymak işe yarıyormuş onun kokusuna gelebiliyorlarmış. İlk defa olduysa eminim çok korkmuştur ve bulmaya çalışıyordur atlayınca bir şey olmamıştır inşallah :( umarım bulursunuz biran önce

ErayGuvece

yok altta hiçbirşey yoktu sabah aradık apartman olduğu için koyamıyorum ne yazık ki ama aramayı bırakmayacağım ne kadar uzağa gider bi bilginiz varmı

ErayGuvece

saolun