Applaws Hakkında

bozkir

Arkadaşlar merhaba, erkek kısırlaştırılmış kedim 15 aylık, bir süredir N&D düşük tahıllı portakallı ve morina balıklı mamayı kullanıyorduk, hızlı kilo alması(şuan 5,7kg) ve N&D mamalardaki yüksek zam nedeniyle başka mamaya geçmek istiyorum.

Now fresh kitten i N&D den önce denemiştim tüy dökümü artmıştı, adult formunun içeriği çok benzer olduğu için alternatif diğer mamaları araştırdım
Naturea biraz pahalı geldi
Applaws fiyatları daha uygun, tek satıcısı olsa da birçok çeşidi var "Okyanus Balıklı & Somonlu" olanı almayı düşünüyorum.

Applaws'ın içerik olarak iyi olduğunu biliyorum, bu mamayı kullanan var mı ? Herhangi bir sorun yaşadınız mı ? Yorumlarınızı bekliyorum...

31 CEVAP

Cldkgkcs

Mamanın tarihinde falan mı bir sıkıntı var acaba baktınız mı ? Hangisini almıştınız

gizemesersoy

Merhaba mamayı nereden istediniz bilgi verebilir misiniz lütfen. Bir de zayıfladı mı kediniz.

ayse1310

Mamayı nerden aldınız? Sitenin adresini atar mısınız buraya? Teşekkürler.

gizemesersoy

yemezse iade garantisi var mı, bir de arkadaş söyleseydi kilo verdirdi mi acaba çok merak ediyorum benim de oğlanın kilo vermesi gerekli

bozkir

Uzun, zamandir siteye girmiyordum şimdi gördüm, bizimki sadece mama yemiyor. Biz yemek yerken sofradan da birseyler istiyor, azar azar ekstra şeyler yemesine rağmen gözle görülür bir kilo alımı yok(n&d de sürekli artıyordu) evde tartı yok net birşey söyleyemiyorum

Palyaco

************ orda satılıyor 114 TL 2 kilosu gayet güzel bir mama içeriği çok iyi

Palyaco

Gönül isterdiki petlebide olsun

Palyaco

Ürünü 100 TL ye akveryemden aldım hemen yedi şuan güzel yiyiyor 1 ay kullanıp tekrar yorum yapicam baliklisinin lif oranı mukenmel ham lif 6 kalsiyum 2.8

Elmas35

Güzel mama fakat tedarik sorunu var. Biz de kullandık fakat büyük paketlerinden kalmadı ve ne zaman geleceği de belli değil.

TATA4242

Senior ve Extra Lamb hariç diğer modellerini önermiyorum.Meal yani Un barındırıyor.Özellikle mama içeriklerinin balık kaynağında meal yazan görünce kaçın.

Yumosi

Mama kedileri öldürdüğü gerekçesi ile piyasadan toplatıldı.

Konunun tarihi eski. @yumak3302

Asu1834

applaws 130 kedinin ölümüne neden olan bir mama....

bozkir

arkadaşlar yorumlarınızı yeni gördüm 2 -3 sene önce f/p si yüksek kaliteli ve stok sorunu olmayan bir mamaydı. Toplatıldığını ve kedilerde pansitopeni yaptığını duyduktan sonra bir daha almayı düşünmüyorum. Endişelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Bu bilgilendirme yazılarını favlayalım ki üstte kalsın

Palyaco

Mama toplatildi bende ilk dönemlerinde kullanmistim 6 ay önce iyisi kedim daha sonra yemedi