Applaws Hakkında

bozkir

Arkadaşlar merhaba, erkek kısırlaştırılmış kedim 15 aylık, bir süredir N&D düşük tahıllı portakallı ve morina balıklı mamayı kullanıyorduk, hızlı kilo alması(şuan 5,7kg) ve N&D mamalardaki yüksek zam nedeniyle başka mamaya geçmek istiyorum.

Now fresh kitten i N&D den önce denemiştim tüy dökümü artmıştı, adult formunun içeriği çok benzer olduğu için alternatif diğer mamaları araştırdım
Naturea biraz pahalı geldi
Applaws fiyatları daha uygun, tek satıcısı olsa da birçok çeşidi var "Okyanus Balıklı & Somonlu" olanı almayı düşünüyorum.

Applaws'ın içerik olarak iyi olduğunu biliyorum, bu mamayı kullanan var mı ? Herhangi bir sorun yaşadınız mı ? Yorumlarınızı bekliyorum...

31 CEVAP

sahraxfittiko

lütfen okuyun ve mamanızı hemen değiştirin APPLAWS MAMA KEDİLERDE %70 ÖLÜMLE SONUÇLANIYOR VERMEYİN SAKIN 2 AYDA EN AZ 130 KEDİ ÖLDÜ
https://tr.sputniknews.com/20210630/kedilerde-yuzde-70-olumle-sonuclanan-hastaliga-neden-olan-kuru-mama-geri-cagrildi-2-ayda-en-az-130-1044857990.html