Applaws Hakkında

bozkir

Arkadaşlar merhaba, erkek kısırlaştırılmış kedim 15 aylık, bir süredir N&D düşük tahıllı portakallı ve morina balıklı mamayı kullanıyorduk, hızlı kilo alması(şuan 5,7kg) ve N&D mamalardaki yüksek zam nedeniyle başka mamaya geçmek istiyorum.

Now fresh kitten i N&D den önce denemiştim tüy dökümü artmıştı, adult formunun içeriği çok benzer olduğu için alternatif diğer mamaları araştırdım
Naturea biraz pahalı geldi
Applaws fiyatları daha uygun, tek satıcısı olsa da birçok çeşidi var "Okyanus Balıklı & Somonlu" olanı almayı düşünüyorum.

Applaws'ın içerik olarak iyi olduğunu biliyorum, bu mamayı kullanan var mı ? Herhangi bir sorun yaşadınız mı ? Yorumlarınızı bekliyorum...

31 CEVAP

bozkir

3 haftalik izlenim, kedimiz mamaya alisti herhangi bir sindirim sorunu yasamadi, tartma imkanimiz olmadi ama biraz zayiflayip forma girdigini soylemek mumkun( kilo alimi kesildi)

Fiyati hala uygun oldugu icin 6kg lik siparis ettim mamaya devam edecegim

ursaminor

Ben de bu alerji dönemlerinde çok araştırdığım için şöyle bir sonuca vardım. Applaws yaş mamaları bir dönem çok vardı piyasada ama artık yok. Son stoklar bitince yenileri gelmedi. Applaws kuru mamaları ise çok satılmıyor. Ve görüyorum ki distribütörünün sitesinde bile bazıları tükenmiş durumda. Yani ben instinct gibi bu son partinin devamının gelmeyeceğine inanıyorum. Instinct gibi dünya çapında listelere giren kaliteli bir mama bile getirilemiyorken, nispeten daha az bilinen Applaws'ın da yeni partisinin geleceğini sanmıyorum açıkçası. (Kaldı ki instinct'in resmi distribütörü vardı, applaws'ın resmi distribütörü yok. Yalnızca toplu şekilde getirten bir şirket var).

Cldkgkcs

Bende applaws kitten kullanıyorum yaklaşık üç haftadır, matisseden geçtik kedim baya sevdi ilk başta applaws olan kaptan yedi taneleri matisseye göre daha iri. Yalnız satıcıyla görüştüğümde 2017 sonunda getirdikleri ürünleri sattıklarını yeni ürün getirirlerse fiyatı baya yüksek olacağından getirmediklerini söylediler yani devamı olmayabilir mamanın önümüzdeki aylarda.. Ha birde yaş mamalarını aldım saf koku ve görüntüsünden belli onlar da çok güzel öneririm

bozkir

arkadaşlar ben satıcıya ulaştım, şuan ellerinde bu yılı geçirebilecek kadar stok olduğunu, bi dahaki alımların doların kurunun daha netleşmesi amacıyla kasım ayında yapacaklarını söylediler. Gayet ilgili bir firma izlemini aldım, mamayı beğenmezse geri alırız dedi(tabi ki siz de sipariş verecekseniz mutlaka teyit etmenizi öneririm). Mamanın memnuniyetinin yüksek olduğunu ifade ettiler. ben 1,8 kg luğunu deneyeceğim, buraya da yazarım inşallah deneyimlerimi.

SemaKorkmaz

Biz de bu mamaya N&D'nin fiyat artışıyla geçiş yaptık, gelen numune mamayı çok güzel yediler biz de sipariş verelim dedik ancak şuan mama seçmeyen kedimiz bile Applaws mamayı yemiyor, biz yemek yerken ağlayıp yanımıza geliyorlar şuan ciddi şekilde mama arayışı içine girdik

Hala Applaws kullanıyorsanız acil değiştirin mamasını. Umarım sağlığı yerindedir

Applaws değiştirin hemen kedilerin %70 inde ölümle sonuçlanan hastalığa neden olduğu ortaya çıktı.

Cldkgkcs

Bende araştırmalarım sonucu kaliteyi artırmak için matisseden applaws kittena geçiş yapıcam, benim için de faydalı olacak markayla ilgili yorumlar :) evett malesef üç gündür araştıeıyorum nerdeyse satıcısı yok

bozkir

Mama dün geldi, kedimiz sevdi, 1kglik paketi çıtçıtlı, şuan eski mamasiyla karistirirak veriyoruz, herhangi bir sorun yok şimdilik

Cldkgkcs

Akvaryem.com dan aldık

gizemesersoy

Biz de nd ile matisse kullanıyorduk genel olarak. Applawsı kalorisi düşük diye alacaktım ama yağ oranı gözümü korkuttu ben de hills light sipariş ettim. Umarım pişman olmam

bozkir

Bugün veterinere gittik ağırlığı 600gr azalmış, mama değişimi(nd den applawsa) ile birlikte mamayi ölçülü vermeye çalıştığımızi söyleyebilirim

Palyaco

Kuzulu su çok iyi arkadaşlar balıklı somonluyla karıştırın yüzde 50 yüzde elli çok iyi yiyor ve şuanda 3 günümüz eskiden oyun oynamaya kedim 3 gündür oyun oynuyor koşuyor ve kilo verdi 100 gram 3 gunde

Lils

Kullanıcı mamayı bıraktığını söylemiş zaten yorumlarda. Güncel yapmaya gerek yok konuyu

Cldkgkcs

Fikirlerinizi bekliyoruz o zaman, bu hafta içerisinde bizde denemiş oluruz inşallah :) 7.5 kglık alıcam ben