Dişi Kedi Kısırlaştırma ?

Zynpkck

Kedimi pazartesi günü kısırlaştırdım dünde veterinerden teslim aldım dişi kedilerin iyilesme aşamaları nasıldır ?
olası sorunları nasıl anlarım bana aktarırmısınız ve kedim koltuktan filan atlıyo onu nasıl durdurabilirim yada durdurmalımıyım hala durgun uyuyo bu sizce normalmi ? Dikişleri filan kapalı kontrolde edemiyorum dikişlerinde bi sorun olursa o belli edermi ?

4 CEVAP

Gul36

Şu Linkte bu konuda işinize yarayacak bilgiler bulabilirsiniz.

Siz her ihtimale karşı yükseklere atlamasını engellemeye çalışın. Tedbir almak en iyisi. 10 gün kadar durgun olması ve günün çoğunu uyuyarak gecirmesi normal, endişelenmeyin. Dikişleri açılırsa kanar ve sargı varsa belli olur zaten. Öyle bir durumda veterinerinizle iletişime geçin. Ama çok anormal hareketler yapmadığı sürece dikiş açılmaz. Ağrısı sızısı olursa pek belli etmez ama uyuyup dinlenerek kendi kendini iyilestirecektir. Siz rahat olun ki o da rahat olsun. Geçmiş olsun, bir an önce iyileşsin. :)

Tikih

Gul36 ya katılıyorum

Zynpkck

Çok sağolun sizler sayesinde rahatlıyorum bu platform iyiki var Allah razı olsun :)

Zynpkck

Güncel